en uk
Написати нам
Закупка 10 дронів DJI Air 2 Fly more combo
Підтримали: 10
Бюджет: 13 000грн.
Збір коштів завершено
Автор проекту
https://www.facebook.com/mayzelev

Дорогі друзі України,

Як відомо, 24 лютого 2022 року Росія розпочала широкомасштабне та безчесне вторгнення на територію України (як продовження вторгнення на Донбас та анексію Криму у 2014 році, що тривають вже 8 років). Вона розпочала ВІЙНУ, яка не лише вбиває людей, в тому числі дітей, знищує інфраструктуру та цивільні будівлі, а й загрожує іншим країнам світу. Загроза полягає в тому, що Росія не зупиниться на Україні, вона вже тероризує світ тим, що захопила атомні електростанції та тримає персонал у заручниках. Наразі (9 березня) на Чорнобильській АЕС відсутнє електропостачання, кілька днів тому (3 березня) на Запорізькій АЕС окупанти стріляли по станції. Це величезна небезпека і вона повинна бути зупинена. Зараз Україна бореться за весь світ, продовжуючи відбивати численні атаки з різних напрямків.

 

Українська армія неймовірно сильна, але нам потрібна ваша допомога. Наші захисники, зокрема Збройні Сили України та Територіальна Оборона, потребують дронів для отримання тактичної переваги над противником. Ці дрони здатні виявляти позиції ворожої техніки, а також самих ворогів. 


У нашій країні наразі неможливо їх знайти і купити, але є можливість купити в Італії (компанія Unieuro, найбільший роздрібний продавець техніки та електроніки у країні). Компанія може надати нам потрібну модель DJI Air 2 Fly more combo у короткі терміни.

Кожен дрон такої моделі коштує €1300.
Потрібно хоча б 10 дронів, що разом складає суму €13000.

Кожен дрон може забезпечити військовий підрозділ тактичною перевагою та допомогти нашим захисникам зупинити російських окупантів. У нас є кілька днів для збору коштів, термін - до 13 березня.

Будь ласка, допоможіть нам у протистоянні терористичній країні, що зветься Російська Федерація. Будь-яка сума допоможе і просуне нас ближче до перемоги.
Наперед дякуємо, друзі, за допомогу!

https://www.dji.com/cz/air-2s/specs

Вже підтримали проект
Анонімні меценати (6) Irina Mushtina Nataliia Sharipova Alina Kovalenko Yuliya Westerlund
Інші проекти по цьому фонду
Необхідні гроші на пальне для доставки гуманітарної допомоги
Необхідні гроші на пальне для доставки гуманітарної допомоги
0%
Необхідно зібрати: 5 000
Зібрано: 0
Збір коштів завершено
3 0
Закупка спорядження для Тероборони
Закупка спорядження для Тероборони
0,08%
Необхідно зібрати: 1 600
Зібрано: 1,25
Збір коштів завершено
3 0
Коментарі користувачів
 
Ваш коментар буде додано після модерації
Партнери