en uk
Написати нам

Як це працює

Як відбувається процес збору коштів та передачі зібраних коштів на проекти.

 

 1. Громадська організація ВІТАУКР, яка була створена в 2019 році в партнерстві з міжнародною громадською організацією ВІТАВОРЛД, зареєстрованою в Італії, у зв’язку з військовою агресією Росії щодо України запустила краудфайндингову платформу «UA-REVIVAL», основною метою якої є збір коштів на підтримку актуальних на даний момент проектів. Для довідки: ГО ВІТАУКР на сьогодні складається з більш ніж 1000 волонтерів та спеціалістів, які надають профільну допомогу. За три останні роки ГО було проведено десятки проектів за участі  Міністерства соціальної політіки, Міністерства молоді та спорту та Міністерства МВС.
 2. НАДІЙНО! Платформа «UA-REVIVAL» пройшла додаткову перевірку та підключена до системи платежів LiqPay, що підтверджує високий рівень захіщенності та гарантії з боку державного банку.
 3. У зв’язку з військовою агресією Росіі щодо Украіни, ми сфокусувалися на наданні допомоги як простим людям, так і організаціям, що задіяни в процесі боротьби з агресором, відновленні зруйнованих об’єктів та тим, хто найбільше постраждав від дій окупантів.
 4. Платформа  «UA-REVIVAL» дозволяє швидко та безпечно в режимі реального часу зробити внесок від фізичних осіб на той проект, який вам здається найбільш актуальним і який ви готові підтримати.
 5. Для того щоб розмістити новий проект на платформі, ініціатору проекту потрібно зареєструватися, надати інформацію про себе та проект. Далі представник нашої організації, після перевірки проекту та документів, що підтверджують цільове призначення коштів, розміщує проект на платформі.
 6. Всі кошти, що переказуються через платформу, надходять на рахунок ВІТАУКР ГО. 
 7. Після закінчення збору коштів (коли скінчився термін збору або зібрана необхідна сума) ініціатор проекту надає підтверджуючі документи: рахунки, накладні, договори, чеки тощо, на підставі яких відбувається перерахування коштів.
  У випадку якщо протягом терміну збору коштів, зазаначена сума не зібрана, і не може бути використана частково, або продовжується термін збору або зібрана суму перераховується на інший проект за згодою сторін.
 8. Важливо:
  Кошти перераховуються на рахунок у повному обсязі за виключенням комісії за банківське обслуговування.
  Після отримання коштів, ініціатор проекту зобов’язується надати фото та документальний звіт про проведення проекту. Після чого проект є завершеним.
Партнери