en uk
Написати нам
Постачання необхідного медичного призначення для медичних закладів
Підтримали: 4
Бюджет: 250 000грн.
Збір коштів завершено
Автор проекту
https://www.facebook.com/ZDOROVIagency/

Ми маємо зробити медиків “сильними”. Зробити це можна надавши їм всі необхідні інструменти та ресурси для боротьби за життя українців. Мова йде про лікарські засоби, медичні вироби та інструменти.

Команда експертів та волонтерів, які мають великий досвід роботи з міжнародними донорами в медичному секторі та є нашими партнерами, продовжують боротьбу на медичному фронті.

Наразі є гостра необхідність постачання необхідного медичного забезпечення для медичних закладів, лікарень, стаціонарів, шпиталів, пологових та перинатальних центрів, госпісів, будинків для престарілих та інших організацій нашої країни.

Перелік необхідного медичного устаткування та ліків додано файлом.

Перші вантажі вже пройшли «зелений коридор» на кордоні з Польщею і їх отримали в 10 точках України. Зокрема, там, де збільшується гуманітарна криза внаслідок приросту біженців (Львівська область, Чернівці, Ужгород), а також там, де точаться бої (Київ і Київська область). Допомога надходить, як медичним закладам, так і теробороні.

Наразі кількість запитів і необхідних медикаментів тільки зростає. Крім того, відпрацьована логістика дозволяє планувати постачання медичної допомоги в інші гарячі точки, а саме: Маріуполь, Чернігів, Херсон, Харків, Суми.

Необхідні лікарські засоби та інструменти ZDOROVI постачають літаками з США, Канади, Казахстану, Британії, фурами з Італії, Німеччини, автобусами з Польщі, потягами зі Словаччини. Логістика територією України відбувається завдяки водіям-волонтерам, а також службі Нової Пошти.

Скачати презентацію
Вже підтримали проект
Анонімні меценати (2) Nataliia Sharipova Yuliana Kobylinska
Інші проекти по цьому фонду
Бронежилети для безпеки захисників України
Бронежилети для безпеки захисників України
0,19%
Необхідно зібрати: 130 000$
Зібрано: 244$
Збір коштів завершено
3 0
Закупка спорядження для Тероборони
Закупка спорядження для Тероборони
0,08%
Необхідно зібрати: 1 600
Зібрано: 1,25
Збір коштів завершено
3 0
Коментарі користувачів
 
Ваш коментар буде додано після модерації
Партнери